Stowarzyszenie Esteka
Jeden Procent OPP 1%
Ośrodek Hipoterapii EURATUS
Akcja Lato, obozy, kolonie, warsztaty
Fundacja Leonardo
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto
Kluby specjalnościowe
Moja ulubiona postać bajkowa - konkurs dla dzieci

Do 2 października dzieci w wieku 6-13 lat mogą wziąć udział w konkursie „Moja ulubiona postać bajkowa”. Zadaniem uczestników jest nadesłanie autorskiej pracy plastycznej lub literackiej. Organizatorem konkursu jest Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie.

To kolejna edycja konkursu, którego celem jest rozwijanie wrażliwości artystycznej dzieci, wzbogacenie warsztatu plastycznego oraz literackiego, a także propagowanie czytelnictwa bajek i baśni.

Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach wiekowych: 6-9 lat i 10-13 lat. Zadaniem uczestników pierwszej kategorii jest nadesłanie pracy plastycznej, w formie płaskiej, wykonanej w dowolnej technice, przedstawiającej ulubioną postać bajkową. W drugiej kategorii zgłaszać należy prace literackie napisane w dowolnym gatunku (opowiadanie, opis, wiersz itp.) przedstawiające bajkową postać lub jej przygodę.

Każdy uczestnik może przesłać tylko jedną pracę w terminie do 2 października 2017r. na adres: Europejskiego Centrum Bajki im. K. Makuszyńskiego 1 28-133 Pacanów, z dopiskiem „Moja Ulubiona Postać bajkowa”. 

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 12 października na stronie internetowej organizatora.

http://centrumbajki.pl/konkurs-moja-ulubiona-postac-bajkowa-2/

FaniMani

Zajęcia konne

Foto

newsletter

newsletter

Facebook

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku
darowizna rzeczowa
zostań wolonatriuszem
[Zamknij okno]